Ana Sayfa » Oya Örnekleri / FISTIKLI KİRAZ OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,433 Görüntülenme 06 Mayıs 2018

Fıstıklı Kiraz Oyası Yapımı

FISTIKLI KİRAZ OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun hanımlar, Rabbim kalbinizi daima huzurlu eylesin. Yeni ve güzel tığ oyaları çıkmaya devam ediyor, 2018 tığ oyaları içerisinde yerine alacak, çok güzel duran Fıstıklı Kiraz Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, çok güzel olmuş, yazma kenarlarına çok yakışacağını düşünüyorum, farklı tığ oyası modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Bu güzel oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış. Fıstıklı Kiraz Tığ Oyası Modelinde iki renk ip kullanılmış, kirazlar için kırmızı seçilmiş, modelin adıyla gayet uyumlu olmuş, sizler tabii ki dilediğiniz renklerle yapabilirsin, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle daha önceden paylaşmış olduğum, Kiraz Oyası Modellerinden olan, Kadife Boncuktan Kiraz Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Fıstıklı Kiraz Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Fıstıklı Kiraz Tığ Oyası

Fıstıklı Kiraz Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com