Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FİYONKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,047 Görüntülenme 13 Mart 2018

Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Yapımı

FİYONKLU ÇİÇEK İĞNE OYASI YAPIMI

Yepyeni ve çok güzel görünen bir iğne oyası modeliyle birlikteyiz, sizlerle Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Yapımını paylaşıyorum, çok değişik ve farklı olmuş, fiyonklu oya modeli seviyorsanız, bu modeli de çok beğeneceksiniz.

Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Yapımında, çiçekler işlenerek, firkete yardımıyla fiyonk yapılıp birleştirilmiş, çok değişik ve çok farklı bir iğne oyası modeli ortaya çıkmış, iki çiçek arasındaki mesafeyi ayarlamak sizin güzel gönlünüze kalmış. Bu modeli tek renk yazmalara, rengarenk yapabilirsiniz veya renkli yazmalara, içindeki renklere uygun olarak yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Çiçekli iğne oyası ya da fiyonklu iğne oyası seviyorsanız, bu modeli de çok beğeneceğinizi düşünüyorum, sadece yazma kenarlarına değil, mutfak havlusu kenarına da çok yakışacaktır. Ben bu modeli çok beğendim, daha farklı ve güzel iğne oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayşenin İğne Oyalarına Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Modeli

Fiyonklu Çiçek İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com