Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / FİYONKLU DAĞ İĞNE OYASI MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 7,617 Görüntülenme 03 Ocak 2019

Fiyonklu Dağ İğne Oyası Modeli Yapılışı

FİYONKLU DAĞ İĞNE OYASI MODELİ YAPILIŞI

Hayırlı ve bereketli günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, 2019 iğne oyası modelleri arasında yerini alacak, çok şeker görünen Fiyonklu Dağ İğne Oyası Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, minik fiyonklarıyla çok güzel olmuş, ben çok beğendim, değişik model arıyorsanız harika bir alternatif olabilir.

Fiyonklu İğne Oyası

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yerini almış, Fiyonklu Dağ İğne Oyası Modeli Yapımında öncelikle dağ modeli işleniyor, daha sonra firkete yardımı ile minik fiyonklar yapılarak dağ modelimizin uç kısımlarına birleştiriliyor, bu modeli yazma kenarlarına biraz daha küçük yaparak yapabilirsiniz, dilerseniz biraz daha büyüterek havlu kenarlarına da yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, hayırlı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik Dağ Modeli İğne Oyası

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Kıvırcık Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Fiyonklu Dağ İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Fiyonklu Dağ İğne Oyası Modeli Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com