Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / GÖSTERİŞLİ VE GÜZEL 2019 İĞNE OYASI MODELİ
0 Yorum 43,674 Görüntülenme 19 Ekim 2018

Gösterişli ve Güzel 2019 İğne Oyası Modeli

GÖSTERİŞLİ VE GÜZEL 2019 İĞNE OYASI MODELİ

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en hayırlısını karşınıza çıkarsın. Çok zarif ve çok güzel iğne oyaları yapılıyor, 2019 güzel iğne oyası modelleri içerisinde yer alacak, Gösterişli ve Güzel 2019 İğne Oyası Modelini sizlerle paylaşıyorum, çok istek alan ve oldukça popüler olan bu modeli ben çok beğendim, çok hoş olmuş, sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

2019 İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Ayşenin İğne Oyaları 2019 Modelleri içerisinde yer almış, gösterişli ve güzel olan iğne oyası modelimiz de dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz, yazmanızın içindeki renklere uygun renkler seçerseniz daha da hoş olacaktır. Modelimizin yapımını videomuzu izleyerek detaylı şekilde görebilirsiniz, çeyizlik olarak da yapılabilecek harika bir iğne oyası modeli. Şimdiden bu güzel iğne oyası modelini yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, 2019 Yeni Sezon İğne Oyası Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Gösterişli ve Güzel 2019 İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Gösterişli ve Güzel 2019 İğne Oyası Modeli Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com