Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / GÜL İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 10,603 Görüntülenme 19 Mayıs 2018

Gül İğne Oyası Yapımı

GÜL İĞNE OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı bereketli olsun sevgili hanımlar, Rabbim sizler için hayırlı olacak dualarınızı kabul eylesin. İğne oyası ile harika oya modelleri yapılıyor, güzel iğne oya modelleri içerisinde yerini alacak, Gül İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok zarif ve güzel bir iğne oyası modeli olmuş, ister yazma kenarlarına yapın, isterseniz mutfak havlusu kenarlarına yapın.

Güllü İğne Oyası

Bu güzel iğne oyası modelimiz Marifetli Eller 2018 İğne Oyası Modelleri içerisinde yerini almış, çok hoş ve çok zarif görünen Güllü İğne Oyası Modelimiz, üç renkten oluşuyor, sizler zevkinize göre dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. iğne oyasının zarifliğini bu modelde görebilirsiniz, ben bu modeli çok beğendim, umuyorum ki sizler de beğenirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Gül İğne Oyası Modeli

Değişik bir model olan Keloğlan İğne Oyaları arasında yerini alan, Keloğlanlı Kiraz İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Gül İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Gül İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com