Ana Sayfa » Oya Örnekleri / HAVLU KENARI ÇİÇEKLİ DAĞ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 13,302 Görüntülenme 08 Şubat 2018

Havlu Kenarı Çiçekli Dağ Modeli Yapımı

HAVLU KENARI ÇİÇEKLİ DAĞ MODELİ YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, çok güzel ve sade olan, havlu kenarlarına yakışacak, Havlu Kenarı Çiçekli Dağ Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, sade olduğu kadar gayet de hoş bir model olmuş, ben çok beğendim sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Havlu Kenarı Modeli

Havlu Kenarı Çiçekli Dağ Modeline, öncelikle 20 zincir çekerek başlıyoruz, yapımı gayet kolay, eğer tığ işi biliyorsanız, Oya ve Dantel Dünyasının detaylı anlatımıyla, sizler de zorlanmadan yapabilirsiniz. Modelimizi tek renk yapabileceğiniz gibi, isterseniz üst kısmını iki farklı renkte uygulayabilirsiniz, bu tamamıyla sizin gönlünüze kalmış. Modelimizi havlu kenarlarına yapabileceğiniz gibi, yastık kenarlarına, çarşaf kenarlarına da çok güzel olabilir, büyük oya sevenler, namaz örtüsü kenarlarına veya yazma kenarına da yaparak kullanabilirler. Sitemizde bulunan tığ oyası modellerine de bakmayı ihmal etmeyin, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Ayağınıza çok yakışacak, İncili Sandalet Patik Yapımına bir göz atın derim.

Yazma kenarına veya fular kenarına çok yakışacak, Halkalı Bademler İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Oya ve Dantel Dünyasına Havlu Kenarı Çiçekli Dağ Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Çiçekli Dağ Oya Modeli Yapımı

Havlu Kenarı Çiçekli Dağ Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com