Ana Sayfa » Oya Örnekleri / HOROZ İBİĞİ SIRALI TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,608 Görüntülenme 19 Kasım 2018

Horoz İbiği Sıralı Tığ Oyası Yapımı

HOROZ İBİĞİ SIRALI TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Çok güzel tığ oyası modelleri yapılıyor, 2019 tığ oyası modelleri içerisinde yer alacak, güzel görünümlü Horoz İbiği Sıralı Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş görünen değişik ve sıralı olarak yapılan bir oya modeli, değişik sıralı oya modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Sıralı Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Hanım 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, Horoz İbiği Sıralı Tığ Oyası Yapımında tek renk yazma kenarı tığ battısı yapılarak üzerine ilk sıra işleniyor, daha sonra yeşil kısmı ikinci sıra olarak gidiliyor, yapımı zorlayıcı değil tığ oyası işlemeyi biliyorsanız gayet kolay. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Sıralı Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Horoz İbiği Sıralı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Horoz İbiği Sıralı Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com