Ana Sayfa » Oya Örnekleri / HOROZ İBİĞİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,164 Görüntülenme 22 Şubat 2018

Horoz İbiği Tığ Oyası Yapımı

HOROZ İBİĞİ TIĞ OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, sizlerle güzel ve yapımı çok zor olmayan, Horoz İbiği Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, tığ oyası modelimiz sıralı bir oya modeli, çok hoş olmuş görünümüyle tıpkı horoz ibiğine benzemiş, değişik bir oya modeli olmuş.

Sıralı Oya Yapımı

Horoz İbiği Tığ Oyası Yapımında, önceden tığ battısını yaptığımız yazma kenarımıza, yeşil kısmını yaparak başlıyoruz, daha sonra tek sıra halinde üst kısmını yapıyoruz. Değişik ve güzel bir oya modeli olmuş, yapımı da zor değil, tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Tek renk yazmalara veya yazmanızın içindeki renklere uygun yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, sade sevenler için de güzel bir alternatif olabilir. Buna benzer sıralı tığ oyası modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Horoz İbiği Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Sıralı Tığ Oyası Yapılışı

Horoz İbiği Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com