Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / İĞNE OYASI ÇAMDALI YAPIMI
0 Yorum 14,741 Görüntülenme 26 Aralık 2017

İğne Oyası Çamdalı Yapımı

İĞNE OYASI ÇAMDALI YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, sizlerle yine çıtı pıtı yapımı kolay İğne Oyası Çamdalı Yapımını paylaşıyorum, dediğim gibi yapımı sizi hiç uğraştırmayacak gayet kolay bir model, kısa sürede bitirebileceksiniz.

Çamdalı Oyası Yapımı

İğne Oyası Çamdalı Modelinde, öncelikle kenar zürafamızı yapıyoruz bütün iğne oyalarında olduğu gibi, sonra modelimizi işlemeye başlıyoruz, çok kolay bir model, daha önce iğne oyası işlediyseniz bu modeli kolaylıkla yapacağınızı düşünüyorum, zaten Marifetli Eller yapımını çok detaylı bir şekilde bizlere anlatmış, onunla birlikte hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Renk olarak yazmanızın içinde bulunan renklere uyumlu olarak yapabilirsiniz veya tek renk yazmalara rengarenk uygulayabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış, iğne oyası modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarlarına hatta boyunlarımızı süsleyen fular kenarlarına da yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Yeni doğmuş bebeklerimizin ayaklarını sıcacık tutacak, Yeni Doğan Bebek Lif Patik Yapımına bir bakın derim.

Figürlü lif modeli seviyorsanız, Kelebek Lif Modeli sizler için güzel bir alternatif olabilir.

Kolay İğne Oyası Modeli

Marifetli Ellere İğne Oyası Çamdalı Modeli Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Rengarenk İğne Oyası Modeli


Çamdalı İğne Oyası Yapılışı

İğne Oyası Çamdalı Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com