Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞ KARE ÖRGÜDEN KOLAY PATİK YAPIMI
0 Yorum 30,864 Görüntülenme 20 Ocak 2019

İki Şiş Kare Örgüden Kolay Patik Yapımı

İKİ ŞİŞ KARE ÖRGÜDEN KOLAY PATİK YAPIMI

Her gününüz her zaman huzur dolu olsun hanımlar. Rabbim huzuru daima sizlerle eylesin. Çok güzel patik modelleri yapılıyor, iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şiş Kare Örgüden Kolay Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten harika görünüyor, yapımı da çok basit, iki şişle örmeye yeni başlayanlar bile bu modeli kolaylıkla yapabilirler.

İki Şişle Kolay Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şiş Kare Örgüden Kolay Patik Yapımında 3 numara şiş ve tek renk ip kullanılmış, 52 ilmek alınarak başlanmış, 37- 38 numara ayağa uygun olarak yapılmış, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz 2 ilmek arttırıp azaltabilirsiniz, nasıl yapıldığını daha detaylı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Patik modelimizin yapımı kolay olduğu için, hediye olarak da yapılabilir. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şişle 1 Saatte Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şiş Kare Örgüden Kolay Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şiş Kare Örgüden Kolay Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com