Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE ÇOK KOLAY HARİKA BOT PATİK YAPIMI
0 Yorum 18,846 Görüntülenme 03 Şubat 2019

İki Şişle Çok Kolay Harika Bot Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE ÇOK KOLAY HARİKA BOT PATİK YAPIMI

Bütün güzelliklerin sizlerin olması dileğiyle. Rabbim sizleri daima mutlu eylesin. Çok harika patik modelleri çıkıyor, 2019 iki şiş patik modelleri arasında yer alacak, İki Şişle Çok Kolay Harika Bot Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, ayağı saracak üşütmeyecek hem de çok şık duracak bir model olmuş.

İki Şişle Kolay Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yerini almış, İki Şişle Çok Kolay Harika Bot Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre dilediğiniz renkleri seçebilirsiniz, modelimiz 3 milimlik şişlerle örülmüş, 37- 38 numara ayağa olacak şekilde 70 ilmekle başlanmış, daha büyük yapmak isterseniz ilmek sayılarını artırabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Harika Bot Patik Modeli

Sizlerle önceden paylaştığım 2019 İki Şiş Patik Modelleri arasında yer alan, İki Şişle İki Renkli Tek Parça Patik Yapılışına da bir bakın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Çok Kolay Harika Bot Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Çok Kolay Harika Bot Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com