Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / İKİ ŞİŞLE KIZ BEBEK ŞORTLU JİLE YAPIMI
0 Yorum 2,469 Görüntülenme 11 Nisan 2018

İki Şişle Kız Bebek Şortlu Jile Yapımı

İKİ ŞİŞLE KIZ BEBEK ŞORTLU JİLE YAPIMI

Sevgili hanımlar kalbinizden huzur ve mutluluk hiç eksik olmasın, yüzünüz her daim gülsün, Rabbim yapacağınız dualarınızın, sizler için hayırlı olanını hep kabul eylesin. Bebeklerimiz için her zaman en güzelini yapmak isteriz, iki şişle kız bebek elbise modelleri arasında yerini alacak, İki Şişle Kız Bebek Şortlu Jile Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel görünüyor, modeliyle hem şık hem de hazır gibi duruyor, kız bebeği olanların yapabileceği çok harika bir örgü modeli olmuş.

Kız bebeklerine çok yakışacak, Örgü Tasarım 2018 Bebek Örgüleri arasında yerini alan bu harika Bebek Şortlu Jile Modeli, iki şiş kullanarak örülüyor, ip olarak ince ipler tercih ederseniz daha hoş ve güzel olacaktır. Modelimizi örnek sayılarını değiştirerek dilediğiniz boyutta yapabilirsiniz, hünerli parmaklarımızdan harikalar çıkacağına inanıyorum, şimdiden yapacaklara kolay gelsin, mutlu günlerde kullanın inşAllah.

Kısa süre önce paylaşmış olduğum, Örgü Kız Bebek Elbiseleri içerisinde yerini almış olan, Tavus Kuşu Kız Elbise Modeli Yapımına da bir göz atın derim, gerçekten o da çok hoş olmuş.

Örgü Tasarım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Kız Bebek Şortlu Jile Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Kız Bebek Şortlu Jile Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com