Ana Sayfa » Örgü Modelleri / İKİ ŞİŞLE POPCORN ÖRGÜ YAPIMI
0 Yorum 9,005 Görüntülenme 11 Aralık 2017

İki Şişle Popcorn Örgü Yapımı

İKİ ŞİŞLE POPCORN ÖRGÜ YAPIMI

İyi günler bayanlar, değişik örgü modeli arayanlar, sizlerle bugün İki Şişle Popcorn Örgü Yapımını Paylaşıyorum, bu örgü modelini her tür örgü de kullanabilirsiniz, güzel bir örgü modeli ve yapması çok zor değil.

İki Şişle Örgü Modeli

İki Şişle Popcorn Örgü Modeli, adından da anlaşılacağı gibi iki şişle yapılıyor, çift şiş bilenler için büyük bir avantaj. Bu güzel örgü modelimizi istediğimiz yerde kullanabilirisiniz, çok güzel bebek hırkaları, bebek yelekleri, şal, kazak hatta bere bile olabilir, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış. Örgü modelimizi örmeye başladığınızda, biraz zor gibi gelebilirim ama ilerlettiğinizde çok kolay olduğunu göreceksiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok gösterişli ve güzel görünen, İğne Oyası Büyük Çiçekler Modeli Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Dışarıda veya evde giyebileceğiniz, Örgü Spor Ayakkabı Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Çift Şiş Popcorn Örgü

Hobimmodam Örgüye İki Şişle Popcorn Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Popcorn Örgü Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com