Ana Sayfa » Patik Modelleri / İKİ ŞİŞLE RENGARENK ÇİZGİLİ TORBA PATİK YAPIMI
0 Yorum 18,714 Görüntülenme 08 Şubat 2019

İki Şişle Rengarenk Çizgili Torba Patik Yapımı

İKİ ŞİŞLE RENGARENK ÇİZGİLİ TORBA PATİK YAPIMI

Bütün güzellikler sizlerle olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Çok değişik ve güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 iki şiş patik modelleri içerisinde yerini alacak, İki Şişle Rengarenk Çizgili Torba Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel görünen bir model olmuş, yapımı da gayet kolay, iki şişle örmeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz.

İki Şişle Patik Yapımı

Patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2019 İki Şiş Patik Modelleri arasında yerini almış, İki Şişle Rengarenk Çizgili Torba Patik Yapımında ana renk olarak beyaz ip kullanılmış, aradaki çizgiler için renk geçişli ip tercih edilmiş, 3 milimlik şişlerle örülmüş, 37- 38 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış, 50 ilmek alınarak başlanmış, daha büyük veya daha küçük yapmak isterseniz, 2 ilmek arttırıp eksiltmelisiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çizgili Torba Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Patik Modelleri içerisinde yer alan, İki Şiş Çam Modeli Patik Yapımına da bir göz atın derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İki Şişle Rengarenk Çizgili Torba Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İki Şişle Rengarenk Çizgili Torba Patik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com