Ana Sayfa » Oya Örnekleri / İNCİ ÇİÇEKLİ TREN YOLU TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,107 Görüntülenme 26 Temmuz 2018

İnci Çiçekli Tren Yolu Tığ Oyası Yapımı

İNCİ ÇİÇEKLİ TREN YOLU TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı ve bereketli günleriniz olsun bayanlar, Rabbim evinizi huzur ve mutlulukla bereketlendirsin. Çok değişik ve güzel boncuklu oya modelleri yapılıyor, eskilerde boncuk seçenekleri çok fazla değil iken, şimdilerde her türlü boncuğu kolaylıkla bulabiliyoruz, sizlerle İnci Çiçekli Tren Yolu Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, gerçekten harika olmuş, kullanılan gümüş inci boncuklar çok yakışmış, oya modeli de çok değişik ve hoş olmuş.

Boncuklu oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Boncuklu Oya Modelleri arasında yer almış. Boncuklu Tren Yolu Oya Modelinde iki renk ip ve gümüş inci boncuklar kullanılmış, çok güzel bir uyum yakalanmış, sizler de kendi zevkinize göre renk uyumu yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, mutlu ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım İncili Oya Modelleri arasında yer alan, Kolay İncili Tığ Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu İnci Çiçekli Tren Yolu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

İnci Çiçekli Tren Yolu Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com