Ana Sayfa » Oya Örnekleri / İNCİDEN NAMAZ ÖRTÜSÜ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 11,206 Görüntülenme 24 Ekim 2017

İnciden Namaz Örtüsü Modeli Yapımı

İNCİDEN NAMAZ ÖRTÜSÜ MODELİ YAPIMI

Bayanlar bugün sizlerle çok şık İnciden Namaz Örtüsü Modelini paylaşıyoruz, çok güzel ve gösterişli olmuş, püskülleri ile incileri ile çok hoş, ister kendiniz için yapın, isterseniz kızlarımızın çeyizi için yapın, çok harika bir model.

İnciden Namaz Örtüsü Modeli, tuhafiyelerde metre ile satılan, yarım inci dediğiniz zaman alabileceğiniz, sıralı inciden oluşuyor, filtekeye sararak püskülünü yapmış ve ortaya çok güzel bir model çıkmış, bu güzel modeli dilerseniz havlu kenarına da uygulayabilirsiniz, hatta kızlarımızın çeyizi için yastık kenarına da yapabilirsiniz, çok hoş olacaktır, işlemesi çok zor değil, sizler dilersiniz Oya Ve Dantel Dünyası ile birlikte yapabilirsiniz, tığ işi bilenlerin kolaylıkla yapacağını düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kolay örülebilen Gökkuşağı Bebek Yelek Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Havlu kenarına yapabileceğiniz Çiçekli İğne Oyası Modeline bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Ve Dantel Dünyasına İnciden Namaz Örtüsü Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

İnciden Mevlüt Örtüsü

İnciden Namaz Örtüsü Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com