Ana Sayfa » Oya Örnekleri / İNCİLİ FİYONKLU FISTIK OYASI YAPIMI
0 Yorum 14,802 Görüntülenme 08 Şubat 2018

İncili Fiyonklu Fıstık Oyası Yapımı

İNCİLİ FİYONKLU FISTIK OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, çok güzel ve şık görünen, İncili Fiyonklu Fıstık Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok hoş olmuş, incileriyle fiyonguyla çok harika duruyor, ben bayıldım sizlerinde beğeneceğini umuyorum.

Firketeyle Fiyonk Yapımı

İncili Fiyonklu Fıstık Oyası Modelinde, 22 numara 0.50mm tığ kullanılmış, inci olarak 2mmlik incirlerden tercih edilmiş. Modelimizin fiyonkları firketeyle yapılmış, biraz zahmetli bir oya gibi dursa da, bitirdiğinizde buna değecektir. Yapımını Oya ve Dantel Dünyası bizler için gayet detaylı bir şekilde anlatmış, tığ işi biliyorsanız sizler de videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Oya modelimizi yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarına da yapabilirsiniz, çok hoş olacaktır. Renklerini zevkinize göre veya yapacağınız yazmanın içindeki renklere uyumlu şekilde yapabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, incili oya modellerine bakmayı unutmayın, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok güzel görünen ve çok da kullanışlı, Nazar Boncuklu Uzun Lif Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Kızlarımızın çeyizine yapabileceğiniz, Fıstıklı Gelin Patiği Yapımına bir bakın derim.

İncili Oya Modeli

Oya ve Dantel Dünyasına İncili Fiyonklu Fıstık Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

İncili Fiyonklu Fıstık Oyası Modeli

İncili Fiyonklu Fıstık Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com