Ana Sayfa » Patik Modelleri / KARE MOTİF İŞLEMELİ PATİK YAPIMI
0 Yorum 8,046 Görüntülenme 15 Nisan 2018

Kare Motif İşlemeli Patik Yapımı

KARE MOTİF İŞLEMELİ PATİK YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, gününüz hayırlı bereketli olsun, yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın, Rabbim daima sizleri huzurlu eylesin. Çok değişik ve farklı patik modelleri yapılır oldu, sizlerle değişik patik modelleri paylaşmaya devam ediyorum, Kare Motif İşlemeli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten yapımı çok farklı ve değişik, ama tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapabileceğiniz bir model.

Motifli Patik Yapımı

Bu güzel patik modelimiz, Şeymanın Örgü Modelleri arasında yerini almış, Motif Birleştirerek Yapılan Patik Modelimiz, 6 motiften oluşuyor, öncelikle motifleri işleyip daha sonra kenarlarından patik olacak şekilde birleştiriyoruz, gayet hoş ve güzel olmuş. Farklı ve değişik patik modeli arıyorsanız, bu model güzel bir alternatif olabilir, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

İşlemeli Patik Modeli

Sizlerle önceden paylaşmış olduğum, Farklı Patik Modelleri içerisinde yerini alan, Bağcıklı Mektup Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim, çok değişik ve güzel bir patik modeli.

Şeymanın Örgü Modelleri Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kare Motif İşlemeli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kare Motif İşlemeli Patik Yapımı Video 1Kare Motif İşlemeli Patik Yapımı Video 2
2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com