Ana Sayfa » Lif Modelleri / KATLI ÇİÇEK LİF YAPIMI
0 Yorum 5,702 Görüntülenme 30 Mart 2018

Katlı Çiçek Lif Yapımı

KATLI ÇİÇEK LİF YAPIMI

Değişik ve farklı lif modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, sizlerle Katlı Çiçek Lif Yapımını paylaşıyorum, kat kat çok değişik olmuş, çok da hoş duruyor, çeyizlik olarak yapılabilir.

Katlı Lif Yapımı

Katlı Çiçek Lif Yapımında, yıldız modeli uygulanmış, üç katlı olarak lif modelimiz yapılmış, çok hoş olmuş, iki renk ip kullanılmış, sizler dilerseniz zevkinize göre, her kat için farklı renk kullanabilirsiniz, daha değişik olacaktır. Kızlarımızın çeyizine yaparak lif modelimizi kaldırabilirsiniz, çok yumuşak ve kullanışlı duruyor, tığ işi biliyorsanız yapımı da gayet kolay. Dilerseniz sizlerle önceden paylaşmış olduğum yeni sezon lif modellerine de bakarak fikir edinebilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve huzurlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

El Emeği Öğrenelime Katlı Çiçek Lif Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Katlı Çiçek Lif Yapımı Video

Lif Modelleri 2018 Yeni Sezon
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com