Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KELEBEK KANADI SIRALI TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 6,968 Görüntülenme 12 Mayıs 2018

Kelebek Kanadı Sıralı Tığ Oyası Yapımı

KELEBEK KANADI SIRALI TIĞ OYASI YAPIMI

Eviniz bereketli huzurlu olsun, yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın, her daim mutlu olun inşAllah. Her geçen gün yeni tığ oyası modelleri çıkmaya devam ediyor, sizlerle 2018 tığ oyası modelleri arasında yerini alacak, değişik görünümlü Kelebek Kanadı Sıralı Tığ Oyası Yapımını paylaşıyorum, modeliyle kelebek kanadına andırıyor, çok da hoş görünüyor, yazma kenarlarına çok yakışacak bir oya modeli.

Bu güzel oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2018 Tığ Oyaları içerisinde yerini almış. Kelebek Kanadı Oya Modelimiz iki sıra halinde yapılıyor, öncelikle yeşil kısmı işleniyor, daha sonra kelebek kanadı modelimiz, üzerine tek sıra halinde yapılarak tamamlanıyor, çok hoş ve sade bir oya modeli olmuş, şimdiden yapmak isteyenlere kolay gelsin.

Sizlerle daha önceden paylaşmış olduğum, Kelebek Oya Modelleri içerisinde yer alan, Kanatlı Kelebek Tığ Oyası Yapımına da mutlaka bakın benim, gerçekten değişik ve güzel bir oya modeli.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kelebek Kanadı Sıralı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kelebek Kanadı Oyası

Kelebek Kanadı Sıralı Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com