Ana Sayfa » Patik Modelleri / KİLİM DESENLİ NAZAR BONCUĞU PATİK MODELİ YAPILIŞI
0 Yorum 7,299 Görüntülenme 11 Mayıs 2018

Kilim Desenli Nazar Boncuğu Patik Modeli Yapılışı

KİLİM DESENLİ NAZAR BONCUĞU PATİK MODELİ YAPILIŞI

Evinizden huzur mutluluk hiç eksik olmasın, Rabbim kalbinizi daima huzurla doldursun. Yeni çıkan güzel patik modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2018 kilim desenli patik modelleri içerisinde yer alacak, çok güzel görünümlü Kilim Desenli Nazar Boncuğu Patik Modeli Yapılışını sizlerle paylaşıyorum, patik modelimiz tığ ile yapılmış, yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız zorlanmadan yapabilirsiniz.

Kilim Desenli Patik Modeli

Tığ işi patik modelimiz Gülümseten Marifetler 2018 Patik Modelleri içerisinde yerini almış, bu güzel Kilim Desenli Patik Yapımında üç renk ip kullanılmış, çok hoş olmuş, sizler dilerseniz koyu renklerde kombin edebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Patik modelimiz 37- 38 numara ayağa olacak şekilde yapılmış, sizler dilerseniz daha büyük veya daha küçük yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Sizlerle önceden paylaşmış olduğum Kilim Desenli Patik Modelleri arasında yer alan, Kilim Desenli Tunus İşi Patik Yapımına da bir bakın derim, gerçekten çok hoş duruyor.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kilim Desenli Nazar Boncuğu Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kilim Desenli Nazar Boncuğu Patik Modeli Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com