Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / KIZ ÇOCUKLARI İÇİN YELEK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
0 Yorum 7,391 Görüntülenme 06 Temmuz 2017

Kız Çocukları İçin Yelek Modeli Yapımı Videolu

KIZ ÇOCUKLARI İÇİN YELEK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Hanımlar sizlerle daha önce şapkasını paylaştığımız modelin şimdi de Kız Çocukları İçin Yelek Modelini paylaşıyoruz, şapkayla birlikte harika bir kombin olacaktır, tığ işi olması iyi bir avantaj, herkes çift şiş örgü bilmiyor, tığ işi bilenlerin bu modeli kolaylıkla yapacağını düşünüyorum.

Kız Çocukları İçin Yelek Yapılışı

Kız Çocukları İçin Yelek Modeli çok güzel görünüyor, biraz yorucu olsa da kızlarımıza giydirdiğimiz zaman bütün yorgunluğumuz gidecektir, dilediğiniz renklerle kombin yapabilir artan iplerimizi değerlendirebiliriz, koton ipten yapılmış serin bahar günlerinde bebeklerinize giydirebileceğiniz yeleğimizi 4 yaşa kadar sayısını artırarak yapabilirsiniz, bebeklerimizin iyi günlerde kullanması dileğiyle.

Değişik lif modeli arayanlara Kalpli Damat Lif Modeli değişik bir alternatif olabilir.

İki modelin birleşimi ile olan İki Renk Sinek Kanadı Dağ Oya Modelini sizlerle paylaşmıştık.

Kız Çocukları İçin Yelek Modelleri

Sevil Örgüye Kız Çocukları İçin Yelek Modeli Anlatımlı Türkçe Videolu Yapımı için teşekkür ederiz.

Kız Çocukları İçin Yelek Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com