Ana Sayfa » Örgü Modelleri / KOLAY HASIR ÖRGÜLÜ BOYUNLUK YAPIMI
0 Yorum 3,519 Görüntülenme 30 Kasım 2017

Kolay Hasır Örgülü Boyunluk Yapımı

KOLAY HASIR ÖRGÜLÜ BOYUNLUK YAPIMI

İyi günler hanımlar, kışında kendinizi kalın kıyafetler içinde şık ve zarif hissedebilirsiniz, şimdi sizlerle Kolay Hasır Örgülü Boyunluk Yapımını paylaşıyorum, kıyafetlerinize çok hoş bir hava katacak, hem de sizi sıcacık tutacak.

Kolay Boyunluk Modeli

Kolay Hasır Örgülü Boyunluk Modelini dilediğiniz iplerle örebilirsiniz, sade seviyorsanız tek renk yapabilirsiniz, dilerseniz yeni çıkan geçişli iplerden kullanabilirsiniz, dilerseniz simli iplerle de örebilirsiniz, her şekilde harika olacaktır, benim çok hoşuma gitti, sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. İster kızlarımız için yapın isterseniz kendiniz için yapın, her yaşa uygun gayet güzel bir model, hem de yapımı gayet kolay, çift şiş bilenlerin kolaylıkla öreceğini düşünüyorum, misinalı iki-iki buçuk numaralı şişlerle örebilirsiniz. Şeymanın Örgü Modelleri, çok güzel ve detaylı bir şekilde anlatmış, yeni işleyenlerin bile kolaylıkla öğreneceğini düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Çok zarif duran İğne Oyası Çarkıfelek Modeli Anlatımlı Yapılışını sizlerle paylaşmıştım.

Kış günlerinde başınıza sıcacık tutacak, Kaydırmalı İlmek İle Bere Yapılışına bir göz atın derim.

Şeymanın Örgü Modellerine Kolay Hasır Örgülü Boyunluk Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Hasır Örgülü Boyunluk Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com