Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KOLAY KUM BONCUK OYA MODELİ YAPIMI
0 Yorum 20,733 Görüntülenme 26 Ağustos 2018

Kolay Kum Boncuk Oya Modeli Yapımı

KOLAY KUM BONCUK OYA MODELİ YAPIMI

Hayırlı huzurlu günleriniz olsun hanımlar, Rabbim her işinizi hayırlı eylesin. Çok hoş boncuklu oya modelleri yapılıyor, kum boncuklu oya modelleri içerisinde yer alacak, Kolay Kum Boncuk Oya Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, eski modellere göre yapımı daha da kolay ve çok hoş görünen boncuk oyası modeli olmuş.

Kolay Boncuk Oyası

Boncuklu oya modelimiz Oya Hanım Yeni Boncuklu Oya Modelleri içerisinde yerini almış. Tülbent kenarlarına çok yakışacak harika bir model olmuş, oya modelimize tığ battısını yaptığımız yazma kenarına işleyerek başlıyoruz, gerçekten yapımı gayet kolay, tığ işi bilenler kısa sürede bu modeli bitirebilirler, şimdiden yapacak olan herkese kolay gelsin, güzel günlerde kullanın inşAllah.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Kum Boncuk Oyaları arasında yer alan, Kum Boncuktan Namaz Örtüsü Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Oya Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kolay Kum Boncuk Oya Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Kum Boncuk Oya Modeli Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com