Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / KOLAY TEK PARÇA BEBEK YELEĞİ MODELİ YAPIMI
0 Yorum 12,089 Görüntülenme 01 Nisan 2018

Kolay Tek Parça Bebek Yeleği Modeli Yapımı

KOLAY TEK PARÇA BEBEK YELEĞİ MODELİ YAPIMI

Gününüz hayırlı ve bereketli olsun güzel hanımlar, hayatımıza renk katan, evlerimizi neşelendiren, bizleri mutlu eden, bebeklerimiz için hep en güzelini yapmak isteriz. En güzel bebek yelek modellerinden olan ve benim çok beğendim yapımı Kolay Tek Parça Bebek Yeleği Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, iki şişle bebek yeleğimiz yapılıyor, tek parça halinde çıkıyor, yapımı çok kolay, örmeye yeni başlayanlar bile kolaylıkla yapabilir.

Tek Parça Bebek Yeleği

Bu yelek modelimiz de, Renkli Hayat Bahçesi 2018 Bebek Yelek Modelleri arasında yerini almış, iki şişle bebek yeleği örmeyi biliyorsanız, Tek Parça Bebek Yeleği Modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Boyut olarak 55 santim eni, 33 santim boyu olmuş, 128 ilmek alarak haroşa olacak şekilde, iki şişle bebek yeleğimizi örüyoruz, dilerseniz tek renk yapabileceğiniz gibi, renk geçişli iple de yapabilirsiniz. ön kısmına tavşan ve fiyonk yapılarak süslenmiş, çok da yakışmış, bu bebek yelek modelimizi sizlerin de kolaylıkla yapacağını umuyorum, kolay gelsin.

Bebeklerinize çok yakışacak, Şal Yakalı Bebek Yelek Modellerinden olan, benim çok beğendiğim Şal Yakalı Selanik Burgulu Çocuk Yeleği Yapımına da bir göz atın derim, göz atmazsanız bu güzel modeli kaçırırsınız.

Renkli Hayat Bahçesine paylaşmış olduğu Tek Parça Bebek Yeleği Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkürlerimizi borç biliriz.

Kolay İki Şişle Bebek Yeleği Yapımı

Kolay Tek Parça Bebek Yeleği Modeli Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com