Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KOLAY VE GÖZ ALICI TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,623 Görüntülenme 19 Aralık 2018

Kolay Ve Göz Alıcı Tığ Oyası Yapımı

KOLAY VE GÖZ ALICI TIĞ OYASI YAPIMI

Huzur dolu hayırlı günleriniz olsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu hep daim eylesin. Çok değişik ve farklı tığ oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon tığ oyası modelleri arasında yer alacak, farklı görünümlü Kolay Ve Göz Alıcı Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten değişik bir model olmuş, boncuklu ve farklı oya modeli arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Sarı Çiçek Tığ Oyası

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yeni Sezon Oya Modelleri içerisinde yerini almış, Kolay Ve Göz Alıcı Tığ Oyası Yapımında küçük inci boncuklar kullanılmış, her motifin ortasına 3 tane boncuk konulmuş, güzel ve farklı bir model ortaya çıkmış, bu modeli yazma kenarlarına yapabileceğiniz gibi, mutfak havlusu kenarına da çok yakışacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, huzur dolu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım Yeni Sezon Oya Modelleri arasında yer alan, Yeni Sezon Muhteşem Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Kolay Ve Göz Alıcı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Ve Göz Alıcı Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com