Ana Sayfa » Patik Modelleri / KOLAY VE ŞIK BABET PATİK YAPILIŞI
0 Yorum 18,248 Görüntülenme 12 Şubat 2018

Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışı

KOLAY VE ŞIK BABET PATİK YAPILIŞI

Merhaba bayanlar, güzel bir patik modeliyle birlikteyiz, sizlerle Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışını paylaşıyorum, görünümü çok güzel olmuş, yapımı da kolay, başlayınca kısa sürede bitirebilirsiniz, ayağınızı da saracak bir model olmuş.

Babet Patik Yapımı

Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışında, taban kısmı önceden yapılmış, nasıl yapıldığını aşağıda ayrı bir videoda sizlerle paylaştım, ona bakarak yapabilirsiniz veya dilerseniz bu model için keçe taban da yapabilirsiniz, o şekilde gayet hoş olacaktır. Patik modelimiz kenar kısımları tırabzan ve ön kısmı lastik modelinden oluşuyor, 38- 39 numara ayağa uygun olacak şekilde yapılmış, sizler taban kısmını daha büyük veya daha küçük işleyerek, daha büyük veya daha küçük ayaklar için yapabilirsiniz, bu sizin hünerli parmaklarınıza kalmış. Renklerini zevkinize göre değiştirebilirsiniz, Nihal Hanım gibi taban kısmını farklı renk, üst kısmını farklı renk yapabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış, her şekilde çok güzel olacaktır. Sizlerle her geçen gün daha yeni patik modellerini paylaşıyorum, umuyorum ki beğeniyorsunuzdur, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Patik Tabanı Yapımı

Nihalin Örgü Dünyasına Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kolay Ve Şık Babet Patik Modeli

Kolay Ve Şık Babet Patik Yapılışı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com