Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KOMŞU ÇATLATAN PATİK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
0 Yorum 10,073 Görüntülenme 16 Ağustos 2017

Komşu Çatlatan Patik Modeli Yapımı

KOMŞU ÇATLATAN PATİK MODELİ YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Sevgili bayanlar dost başa düşman ayağa bakar sözünü tam olarak değiştirecek bir patik örneği olan Komşu Çatlatan Patik Modeli ile karşınızdayız, çok güzel ayağı saran bir modele benziyor, harika olmuş kış günlerinde ayağınızdan çıkarmayacağınız bir patik olacak.

Tığ işi Patik Modeli

Komşu Çatlatan Patik Modeli kırmızı ile yapılmış çok tatlı olmuş, tığ işiyle olması ayrı bir alternatif, tığ işi bilenlerin kolayca yapacağını düşünüyorum, sizler dilerseniz tabanını keçe ile yapabilirsiniz, böylelikle daha uzun süre kullanabileceğinizi düşünüyorum, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, sağlıklı kış günlerinde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle Balık Lif Modelini ve Yıldız Örgü Yapımını paylaşmıştık.

El Emeği Öğrenelime Komşu Çatlatan Patik Modeli Anlatımlı Yapımı Türkçe Videosu için teşekkür ederiz.

Komşu Çatlatan Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com