Ana Sayfa » Örgü Modelleri / KÖŞEDEN KÖŞEYE POPCORN BOYUNLUK BERE YAPILIŞI
0 Yorum 5,208 Görüntülenme 18 Şubat 2018

Köşeden Köşeye Popcorn Boyunluk Bere Yapılışı

KÖŞEDEN KÖŞEYE POPCORN BOYUNLUK BERE YAPILIŞI

Sevgili hanımlar, popcorn örgü modelini çoğumuz çok beğeniyordur, bundan eminim, sizlerle Köşeden Köşeye Popcorn Boyunluk Bere Yapılışını paylaşıyorum, çok güzel bir model ortaya çıkmış, pufidik bir görüntüye sahip.

Köşeli Popcorn Bere

Köşeden Köşeye Popcorn Bere ve Boyunluk Modelinde, kalın bir ip ve kalın bir tığ kullanılmış, ipimizin ve tığımızın kalın olması, popcorn modelinin belirgin ve büyük olmasını, aynı zamanda yumuşak bir örgü modeli olmasını sağlıyor. Bere ve boyunluk modelimiz harika olmuş, ben çok beğendim, yapımı da çok zor bir şeye benzemiyor, daha önce tığ işi biliyorsanız, Örgücü Şirinle birlikte zorlanmadan yapabilirsiniz, kendiniz için veya çocuklarınız için yaparak kullanabilirsiniz, sıcak tutacak harika bir model olmuş. Buna benzer bere boyunluk modellerini ve örgü modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Popcorn Boyunluk Yapımı

Örgücü Şirine Köşeden Köşeye Popcorn Boyunluk Bere Yapılışı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Köşeden Köşeye Popcorn Boyunluk Bere Yapılışı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com