Ana Sayfa » Örgü Modelleri » Patik Modelleri / KÜPELİ TERLİK MODELİ
0 Yorum 6,624 Görüntülenme 15 Kasım 2017

Küpeli Terlik Modeli

KÜPELİ TERLİK MODELİ

Hayırlı günler hanımlar, sizlerle Küpeli Terlik Modelini paylaşıyorum, birçok hazır ev terliği olsa da, el emeği bir başka oluyor, hem zarif hem de çok şık.

Keçe Tabanlı Terlik

Küpeli Terlik Modelinde, evde eski ev terliklerinin tabanlarını kullanarak değerlendirebilirsiniz, dilerseniz 2-3 kat keçe taban da kullanabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış. Bu güzel terlik modelimizi, sizlerde dilerseniz Emel Hanımla birlikte yapabilirsiniz, çok rahat gözüküyor, kış günlerinde ayağınızdan çıkarmayacağınızı düşünüyorum, misafirliğe gittiğinizde çantanızdan ayıramayacaksınız, gözlerini kimse ayaklarınızdan alamayacak. Kızlarımızın çeyizi içinde çok hoş bir parça olabilir, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde giymeniz dileğiyle.

Sizlerle kalemle yapılan, tığ oyası modeli olan, Pimpirikli Kalem Oyası Yapılışını paylaşmıştım.

Gelin olacak kızlarımıza yapabileceğiniz, Çeyizlik Şal Yapılışına bakmanızda fayda var.

Emelce Örgülere Küpeli Terlik Modeli Anlatımlı Yapımı Videosu için teşekkür ederiz.

Küpeli Terlik Modeli Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com