Ana Sayfa » Oya Örnekleri / KÜRDAN OYASI YAPIMI
0 Yorum 9,259 Görüntülenme 22 Şubat 2018

Kürdan Oyası Yapımı

KÜRDAN OYASI YAPIMI

Merhaba bayanlar, yeni ve değişik bir oya modeliyle birlikteyiz, sizlerle Kürdan Oyası Yapımını paylaşıyorum, yapımı gerçekten çok farklı, ama bir o kadar da kolay bir oya modeli olmuş, değişik oya modeli arayanlar için alternatif olabilir.

Kürdanla Oya Yapımı

Kürdan Oyası Modelinde, yazma kenarımızın tığ battısını yaparak başlıyoruz, Oya ve Dantel Dünyası her motif arasında, 12 tığ battısı aralık bırakmış, sizler dilediğiniz mesafede aralık bırakabilirsiniz, bu sizin zevkinize kalmış. Her 12 tığ batıda, bir motif için yeşil kısım yaparak, üzerine kürdan yardımıyla renkli kısımlarını yapıyoruz, daha sonra kürdanı çıkararak modelimizi oluşturuyoruz. Dediğim gibi yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz, tek renk yazmalara rengarenk yapabilirsiniz, ya da renkli yazmalara içindeki renklere uygun olarak yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Sizlerle her geçen gün daha yeni ve daha güzel tığ oyası modellerini paylaşmaya devam edeceğiz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Kürdan Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kürdan Oyası Nasıl Yapılır

Kürdan Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com