Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / MİKİ FARE KARE MOTİF YAPIMI
0 Yorum 5,271 Görüntülenme 03 Aralık 2018

Miki Fare Kare Motif Yapımı

MİKİ FARE KARE MOTİF YAPIMI

Sağlıklı ve mutlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim mutluluğunuzu ve sağlığınızı daim eylesin. Tığ ile harikalar yapılmaya devam ediliyor, battaniye motif modelleri içerisinde yer alacak, çok sevimli olan Miki Fare (Mouse) Kare Motif Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok şeker olmuş, çocuklarınız bu modeli çok sevecektir, miki fare sevenler yaparak kullanabilirler.

Miki Mouse Kare Motif

Battaniye motif modelimiz Atolyehobi Motif Örnekleri arasında yerini almış, çok tatlı görünen Mickey Fare Kare Motif Yapımında dört renk ip kullanılmış, sizler evde artan iplerinizi bu modelde değerlendirebilirsiniz. Kare motiflerle çok hoş çok güzel battaniye yapabilirsiniz, dilerseniz güzel bir kırlent de olabilir, ne yapacağınız tamamıyla sizin güzel gönlünüze kalmış. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Battaniye Motifleri içerisinde yer alan, Kuzulu Battaniye Yapımına da bir bakın derim.

Atolyehobi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Miki Fare Kare Motif Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Miki Fare Kare Motif Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com