Ana Sayfa » Örgü Modelleri / MOTİFLİ HIRKA YAPIMI VE MOTİF BİRLEŞTİRME
0 Yorum 16,221 Görüntülenme 10 Mart 2019

Motifli Hırka Yapımı Ve Motif Birleştirme

MOTİFLİ HIRKA YAPIMI VE MOTİF BİRLEŞTİRME

En güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Değişik modeller yapılmaya devam ediliyor, motifli hırka modelleri içerisinde yerini alacak, Motifli Hırka Yapımı Ve Motif Birleştirmeyi sizlerle paylaşıyorum, çok farklı ve değişik bir model ortaya çıkmış, kış günlerinde sıcak tutacak bir model olmuş.

Motifli Hırka Yapımı

Motifli hırka modelimiz Hobimmodam Örgü Modelleri arasında yerini almış, Motifli Hırka Yapımı ve Motif Birleştirme de sizlerle önceden hırka motifi yapımını paylaşmıştım, bu videomuzda ise yapılan motifler bir araya getirilerek nasıl birleştirilir ve hırka modeli nasıl yapılır detaylı şekilde anlatılıyor, sizler de yapmak isterseniz, videomuzu izleyerek aynı şekilde yapabilirsin. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Motif Birleştirme

Sizlerle önceden paylaştığım Bayan Hırka Modelleri arasında yer alan, Gömlek Görünümünde İnce Hırka Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Hobimmodam Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Motifli Hırka Nasıl Yapılır Ve Motif Birleştirme? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Motifli Hırka Yapımı Ve Motif Birleştirme Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com