Ana Sayfa » Patik Modelleri / MUHTEŞEM BOT PATİK MODELİ YAPIMI
0 Yorum 10,857 Görüntülenme 10 Ocak 2019

Muhteşem Bot Patik Modeli Yapımı

MUHTEŞEM BOT PATİK MODELİ YAPIMI

Gününüz bereketli ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim her gününüzü huzur dolu eylesin. Çok güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri içerisinde yerini alacak, çok hoş görünen Muhteşem Bot Patik Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten harika olmuş, hem çok şık duruyor, hem de kış günlerinde ayaklarınızı sıcacık saracak bir model olmuş.

Keçe Taban Patik Yapımı

Patik modelimiz Emelce Örgüler 2019 Patik Modelleri arasında yerini almış, Muhteşem Bot Patik Modeli Yapımında 4 numara tığ kullanılmış, ip olarak patiklik ip inceltilerek iki kat yapılarak kullanılmış, modelimiz keçe taban üzerine işlenmiş, hem daha sıcak tutacaktır, hem de kaymayacaktır. Bot patik modelimizi çeyizlik olarak yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bot Patik Modeli

Daha önceden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri içerisinde yer alan, Bay Bayan İki Şiş Çorap Patik Yapımına da kesinlikle bakın derim.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Muhteşem Bot Patik Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Muhteşem Bot Patik Modeli Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com