Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ON BEŞ PARMAK MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 8,509 Görüntülenme 04 Ocak 2019

On Beş Parmak Motifli Tığ Oyası Yapımı

ON BEŞ PARMAK MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPIMI

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim şer olanları sizden uzak hayırlı ve güzel olanları size yakın eylesin. Değişik ve yeni tığ oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon tığ oyası modelleri arasında yerini alacak, On Beş Parmak Motifli Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik ve farklı bir model olmuş, farklı model arayanlar için alternatif olabilir.

Değişik Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, On Beş Parmak Motifli Tığ Oyası Yapımında farklı renkler kullanılmış, öncelikle yeşil kısmı işleniyor, daha sonra renkli kısmı yeşil kısmın üstüne yapılıyor, yapımı zorlayıcı değil, nasıl yapıldığını videomuzu izleyerek detaylı şekilde görebilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Kolay Ve Göz Alıcı Tığ Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu On Beş Parmak Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

On Beş Parmak Motifli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com