Ana Sayfa » Örgü Modelleri / ÖRGÜ ÇANTA YAPIMI
0 Yorum 51,914 Görüntülenme 15 Ocak 2018

Örgü Çanta Yapımı

ÖRGÜ ÇANTA YAPIMI

Sevgili hanımlar, çok hoş ve çok güzel görünen bir çanta modeliyle birlikteyiz, sizlerle Örgü Çanta Yapımını paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, hem spor hem de kışlık bir çanta görüntüsü veriyor.

Örgü Çanta Yapılışı

Örgü Çanta Yapımında, 6mm tığ kullanılmış, ip olarak güzel bir ip kullanılmış, ip 2 kat yapılarak işlenmiş, yapımı gayet kolay, tığ işi olması iki şiş bilmeyenler için ayrı bir avantaj. Kısa sürede bitirebileceğiniz bir çanta modeli olmuş, çanta kulpları gayet spor görünmesini sağlıyor, sizler zevkinize göre değişik kulplarda kullanabilirsiniz, bu tamamıyla sizin zevkinize kalmış. Başlarken 50 ilmekle başlanıyor, sizler yapacağınız büyüklüğe göre ilmek sayısını değiştirebilirsiniz, çok güzel ve çok da kullanışlı bir çanta modeli olmuş, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Değişik bir iğne oyası olan, Arasından İp Geçen Yelpaze İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşmıştım.

Bebeklerinize çok yakışacak, çok güzel görünen, Bebek Bolero Cepken Yapımına bir göz atın derim.

Hobimmodam Örgüye Örgü Çanta Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Kulplu Tığ İşi Örgü Çanta Yapımı

Örgü Çanta Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com