Ana Sayfa » Oya Örnekleri / ÖRÜMCEKLİ TIĞ OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU
0 Yorum 10,012 Görüntülenme 21 Mart 2017

Örümcekli Tığ Oyası Yapımı

ÖRÜMCEKLİ TIĞ OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Bu çok değişik görünümlü Örümcekli Tığ Oyasını sizlerle paylaşıyorum, görünümü karışık dursa da yapması çok kolay. Kullanımı da çok iyi, bu modelin değişik bir örneğini bende kullanıyorum.

Örümcekli Tığ Oyası Modeli

Örümcekli Tığ Oyasın da önce örümcekleri işliyoruz, daha sonra Oya ve Dantel Dünyasının anlattığı gibi üst örneğini yapıyoruz, gayet gösterişli ve kolay bir model.

Bebeklerinize ve çocuklarına çok yakışacak harika bir hırka modeli olan Tığ işi Baykuş Hırka Modelini sizlerle paylaşmıştım.

Kum boncukla yapılan oldukça hoş duran Kum Boncuk Oya Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Örümcekli Tığ Oyası Nasıl Yapılır

Oya ve Dantel Dünyasına Örümcekli Tığ Oyası Yapımı Türkçe Videolu Anlatımı için teşekkür ederiz, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örümcekli Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com