Ana Sayfa » Oya Örnekleri / OYALAR ÇİÇEK AÇTI TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 13,526 Görüntülenme 27 Ekim 2018

Oyalar Çiçek Açtı Tığ Oyası Yapımı

OYALAR ÇİÇEK AÇTI TIĞ OYASI YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun daima. Rabbim huzuru güzel gönlünüzden hiç eksik eylemesin. Tığ oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, 2019 tığ oyası modelleri arasında yerini alacak çok hoş görünen, Oyalar Çiçek Açtı Tığ Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik ve hoş bir model olmuş, farklı model arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.

Çiçekli Tığ Oyası Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yerini almış, Oyalar Çiçek Açtı Tığ Oyası Yapımında alt kısım için yeşil renk kullanılmış, model için farklı renkler seçilmiş, sizler yazmanızın içindeki renklere uygun renklerle yaparsanız çok hoş olacaktır. Tığ oyası modelimizin orta kısmı için oyalar da kullanılan serum halkanın en küçüğünün bir büyüğü kullanılmış. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştım 2019 Tığ Oyası Modelleri arasında yer alan, Ebru Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalını bizlerle paylaşmış olduğu Oyalar Çiçek Açtı Tığ Oyası Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Güzel Tığ Oyası Modelleri

Oyalar Çiçek Açtı Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com