Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri / PELÜŞ YAKALI HAROŞA KOLAY BEBEK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 9,903 Görüntülenme 20 Ekim 2018

Pelüş Yakalı Haroşa Kolay Bebek Yeleği Yapımı

PELÜŞ YAKALI HAROŞA KOLAY BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Eviniz bereketli kalbiniz huzur dolu olsun, Rabbim kalbinizi her daim huzurlu eylesin hanımlar. Bebeklerinize veya çocuklarınıza yapabileceğiniz, güzel bebek yelek modelleri arasında yer alacak, çok hoş görünen Pelüş Yakalı Haroşa Kolay Bebek Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, bu modeli bebekleriniz için veya çocuklarınız için yapabilirsiniz, onları sıcak tutacak çok hoş bir model.

İki Şiş Haroşa Bebek Yeleği

Bebek yeleği modelimiz Pratik Yazar Bebek Yelek Modelleri arasında yerini almış, bu güzel Pelüş Yakalı Bebek Yeleği Modelimiz iki şiş kullanılarak örülmüş, yapımı gayet kolay, iki şiş örmeyi biliyorsanız zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz, yapımını ayrıntılı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz. Bu modeli dilerseniz örnek sayılarını artırarak daha büyük çocuklar içinde yapabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin, bebeklerimizin güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Bebek Yelek Modelleri arasında yer alan, Şal Yakalı Burgulu Selanik Çocuk Yeleği Yapımına da bakmadan geçmeyin derim.

Pratik Yazar Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Pelüş Yakalı Haroşa Kolay Bebek Yeleği Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Pelüş Yakalı Haroşa Kolay Bebek Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com