Ana Sayfa » Patik Modelleri / PENYE İPTEN TERLİK YAPIMI
0 Yorum 7,917 Görüntülenme 14 Şubat 2018

Penye İpten Terlik Yapımı

PENYE İPTEN TERLİK YAPIMI

Merhaba hanımlar, görünümüyle çok harika duran, Penye İpten Terlik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, harika görünüyor ve gayet de yumuşak olmuş, rahat bir terlik modeline benziyor, ben çok beğendim, sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum.

Penye İple Terlik Yapımı

Penye İpten Terlik Modelinde, penye ip kullanıldığı için, penye ipimizi çekecek kalınlıkta bir tığ ile modelimizi işliyoruz. Emel Hanım modelimize 17 zincir çekerek başlamış, terliği 35 numara ayağa uygun olacak şekilde yapmış ve bizlere her numara için bir zincir fazla yapmamıza tavsiye etmiş. Yani 36 numara için 18 zincir, 37 numara için 19 zincir çekerek, daha büyük ayaklar için yapabilirsiniz. Terlik modelimizin alt kısmına keçe taban dikerek, modelimizin daha rahat ve daha kullanışlı olması sağlanmış, benim tercihim de keçe taban yapmanız olur, çünkü keçe tabanın kaymama gibi bir özelliği var. Üst kısmına Emel Hanım metre ile satılan süslü boncuklardan keserek, silikon ile yapıştırarak süslemiş, sizler zevkinize göre farklı boncuklarla da süsleyebilirsiniz, buna benzer terlik modellerini sitemizde bulabilirsiniz, yapmak isteyenler şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Taşlı Terlik Yapımı

Emelce Örgülere Penye İpten Terlik Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Tığ İşi Penye İpten Terlik Yapımı

Penye İpten Terlik Yapımı Video

2018 Patik Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com