Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Örgü Modelleri / POPCORN YILDIZ BATTANİYE YAPIMI
0 Yorum 9,582 Görüntülenme 31 Mart 2018

Popcorn Yıldız Battaniye Yapımı

POPCORN YILDIZ BATTANİYE YAPIMI

Yeni doğacak bebekler için, onları çok güzel saracak bebek battaniyeleri paylaşmaya devam ediyorum, sizlerle Popcorn Yıldız Battaniye Yapımını paylaşıyorum, modeli çok güzel olmuş, motifli olduğu için dilediğiniz büyüklükte yaparak bebeklerimiz için kullanabilirsiniz.

Popcorn Yıldız Motifi

Popcorn Yıldız Battaniye Yapımında, 3 numara tığ kullanılmış ve ip olarak daha yumuşak ve daha sıcak tutması için bebe yünü tercih edilmiş, sizler de aynı şekilde bebe yünü kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi modelimizin yapımı gayet kolay, tığ işi biliyorsanız hiç zorlanmadan videomuzu izleyerek yapabilirsiniz, motifli bir model olduğu için, motifleri birleştirerek dilediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz, dilerseniz her motifi farklı renk yapabilirsiniz veya iki renk olarak da motifleri yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Popcorn bebek battaniye modellerini sizlerle paylaşmıştım, kalpli popcorn bebek battaniyesi yapımına da bakarak fikir edinebilirsiniz, bebek battaniye modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Örgü Sevdasına Popcorn Yıldız Battaniye Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Popcorn Yıldız Battaniye Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com