Ana Sayfa » Örgü Modelleri / RENKLİ GÜLLERLE KAPI SÜSÜ YAPIMI
0 Yorum 5,358 Görüntülenme 11 Mayıs 2018

Renkli Güllerle Kapı Süsü Yapımı

RENKLİ GÜLLERLE KAPI SÜSÜ YAPIMI

Hayırlı ve huzurlu günler bayanlar, Rabbim her gününüzü hayırlı eylesin inşallah. Değişik ve farklı el işi modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, kapı süsü olarak yapabileceğiniz çok hoş görünümlü Renkli Güllerle Kapı Süsü Yapımını sizlerle paylaşıyorum, ben görünce çok beğendim, çok hoş olmuş, tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapabilir, kendi eviniz için kullanabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Tığ İşi Kapı Süsü Yapımı

Güzel kapı süsü modelimiz, Sevil Örgü 2018 Tığ İşi Modelleri içerisinde yerine almış, Gül Süslemeli Kapı Süsü Yapımında, yuvarlak strafor kullanılmış, sizler bunu tuhafiyelerden veya kırtasiyelerden temin edebilirsiniz. Güllerin yapımında çeşitli renkler kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Kapı süsümüzün nasıl yapıldığını videomuzu izleyerek kolaylıkla anlayabilirsiniz, tığ işi biliyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz, şimdiden iyi günlerde kullanın, hep mutlu olun inşAllah.

Örgü Güllü Kapı Süsü

Sevil Örgü Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Renkli Güllerle Kapı Süsü Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Renkli Güllerle Kapı Süsü Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com