Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / SAÇAKLI BONCUKLAR İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,127 Görüntülenme 26 Mart 2018

Saçaklı Boncuklar İğne Oyası Yapımı

SAÇAKLI BONCUKLAR İĞNE OYASI YAPIMI

Yapımı oldukça basit güzel bir iğne oyası modeli olan, Saçaklı Boncuklar İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok hoş ve değişik olmuş, yapımı da çok kolay, birkaç günde hemen bitirebilirsiniz.

Boncuklu İğne Oyası Yapımı

Saçaklı Boncuklar İğne Oyası Yapımında, yuvarlak tahta boncuklar kullanılmış, sizler zevkinize göre farklı boncuklar da kullanabilirsiniz, isterseniz tek renk boncuklarla da yapabilirsiniz, bu yapacağınız yazmanın renklerini göre değişebilir, dilerseniz bu modeli fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Kendiniz için veya kızlarınızın çeyizine de yaparak kaldırabilirsiniz. Buna benzer boncuklu iğne oyası modellerini ve daha değişik iğne oyası modellerini sitemizde bulabilirsiniz, yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Tahta Boncukla Oya Yapımı

Ayşenin İğne Oyalarına Saçaklı Boncuklar İğne Oyası Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Saçaklı Boncuklar İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com