Ana Sayfa » Bebek Örgüleri » Bebek Yelek Modelleri » Örgü Modelleri / ŞAL YAKALI BURGULU SELANİK ÇOCUK YELEĞİ YAPIMI
0 Yorum 7,984 Görüntülenme 31 Mart 2018

Şal Yakalı Burgulu Selanik Çocuk Yeleği Yapımı

ŞAL YAKALI BURGULU SELANİK ÇOCUK YELEĞİ YAPIMI

Çocuklarınıza yapabileceğiniz, harika bir Şal Yakalı Burgulu Selanik Çocuk Yeleği Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, örgü modeli harika duruyor, şal yakalı olması da ayrı bir hava katmış.

Şal Yakalı Yelek Modeli

Şal Yakalı Burgulu Selanik Çocuk Yeleği Modeli, 2- 3 yaşa olacak şekilde yapılmış, ölçü olarak boyu 38 santim, eni 34 santim olmuş, sizler dilerseniz daha büyük veya daha küçük yapabilirsiniz. Burgulu selanik örgü modeli çok güzel durmuş, dilerseniz bu modeli bebek örgülerinde kullanacağınız gibi, büyük örgülerine de yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Anne İşleri şal yaka yapımını bizler için çok güzel bir şekilde anlatmış, değişik örgülere de şal yaka yapabilirsin, sizlerle en son çıkan çocuk örgülerini paylaşmaya devam edeceğim, dilerseniz en yeni bebek örgülerine bakabilirsiniz. Yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Anne İşlerine Şal Yakalı Burgulu Selanik Çocuk Yeleği Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Şal Yakalı Burgulu Selanik Çocuk Yeleği Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com