Ana Sayfa » Oya Örnekleri / SIRALI PITIRCIK TIĞ OYASI YAPIMI
0 Yorum 16,757 Görüntülenme 13 Mayıs 2018

Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Yapımı

SIRALI PITIRCIK TIĞ OYASI YAPIMI

Eviniz huzurla bereketle dolsun, yüzünüz daima gülsün, şer olanlar sizden uzak hayırlar yakın olsun. Sevgili hanımlar farklı ve güzel oya modelleri çıkmaya devam ediyor, 2018 tığ oyası modelleri arasında yer alacak, çıtı pıtı çok şeker Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, küçük ama güzel görünen bir oya modeli olmuş, iki sıra halinde yapılıyor, yapımı tığ işi bilenler için gayet kolay.

Sıralı Oya Modeli

Bu güzel oya modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Tığ Oyaları arasında yerini almış. Gerçekten çok hoş olmuş, Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Modelinde iki renk ip kullanılmış, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak yaparsanız, daha hoş olacaktır, küçük oya modeli olduğu için kısa sürede bitirebileceğinizi düşünüyorum, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

Daha önceden sizlerle paylaştığım Pıtırcıklı Oya Modelleri içerisinde yer alan, Köprülü Pıtırcık Tığ Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim, değişik bir oya modeli.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Sıralı Pıtırcık Tığ Oyası Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com