Ana Sayfa » İğne Oyaları » Oya Örnekleri / SON GÜNLERİN EN GÖZDE İĞNE OYASI YAPIMI
0 Yorum 11,549 Görüntülenme 01 Aralık 2018

Son Günlerin En Gözde İğne Oyası Yapımı

SON GÜNLERİN EN GÖZDE İĞNE OYASI YAPIMI

Sağlıklı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim sağlığınızı ve huzurunuzu daim eylesin. Değişik ve güzel iğne oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, yeni çıkan iğne oyaları arasında yerini alacak, çok hoş görünen Son Günlerin En Gözde İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel bir model olmuş, değişik ve farklı model arayanlar için güzel bir alternatif olabilir, çeyizlik olarak da yapılabilir.

Yeni İğne Oyası Modeli

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Son Çıkan İğne Oyaları arasında yerini almış, son günlerin en gözde iğne oyası yapımında model için farklı renkler kullanılmış, sizler yapacağınız yazmanın içindeki renklere uygun olarak yaparsanız daha hoş olacaktır, bu modeli dilerseniz sadece yazma kenarlarına değil havlu kenarına da yaparak kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, sağlıklı ve güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Farklı İğne Oyası

Daha önceden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri içerisinde yer alan, Taçlı Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir bakın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Son Günlerin En Gözde İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Son Günlerin En Gözde İğne Oyası Yapımı Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com