Ana Sayfa » Örgü Modelleri / SULTAN KİRPİĞİ YELEK KAZAK HIRKA ÖRGÜ MODELİ
0 Yorum 10,346 Görüntülenme 10 Aralık 2018

Sultan Kirpiği Yelek Kazak Hırka Örgü Modeli

SULTAN KİRPİĞİ YELEK KAZAK HIRKA ÖRGÜ MODELİ

Hayırlı ve güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler için nasip eylesin. Çok güzel ve değişik örgü modelleri yapılıyor, yeni örgü modelleri arasında yerini alacak, güzel görünümlü Sultan Kirpiği Yelek Kazak Hırka Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, değişik ve güzel bir model olmuş, modelimizin iki şişle yapılması da güzel bir avantaj olmuş.

Örgü modelimiz Küçük Örgü Evi İki Şiş Örgü Modelleri arasında yerini almış, Sultan Kirpiği Yelek Kazak Hırka Örgü Modeli 5 ilmek ve katlarından oluşuyor, bu modeli dilediğiniz örgüde kullanabilirsiniz, dilediğiniz renklerde harika örgüler yapabilirsin, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Daha önceden sizlerle paylaştığım İki Şiş Örgü Modelleri arasında yer alan, Popcorn Ve Yapraklar Örgü Modeli Yapımına da bir bakın derim.

Küçük Örgü Evi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Sultan Kirpiği Yelek Kazak Hırka Örgü Modeli? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Sultan Kirpiği Yelek Kazak Hırka Örgü Modeli Video

(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com