Ana Sayfa » Oya Örnekleri / TEK SIRA KUM BONCUKLU ÇİÇEKLER OYA MODELİ
0 Yorum 15,698 Görüntülenme 28 Ocak 2019

Tek Sıra Kum Boncuklu Çiçekler Oya Modeli

TEK SIRA KUM BONCUKLU ÇİÇEKLER OYA MODELİ

En güzel günler daima sizlerin olsun hanımlar. Rabbim bütün güzellikleri sizler için nasip eylesin. Çok harika tığ oyası modelleri yapılıyor, boncuklu oya modelleri içerisinde yer alacak, tek sıra kum boncuklu çiçekler oya modeli yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok güzel olmuş, sade ve ağır duruyor, çeyizlik olarak yapılabilecek bir model olmuş.

Kum Boncuk Oya Modeli

Tığ oyası modelimiz Oya Ve Dantel Dünyası Boncuklu Oya Modelleri arasında yerini almış, Tek Sıra Kum Boncuklu Çiçekler Oya Modeli Yapımında tek renk ip ve beyaz kum boncuklar kullanılmış, sizler yapacağınız yazmanın rengine göre ip rengi ve kum boncuk rengi seçebilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Bu modeli sadece tek renk yazmalara değil, desenli yazmalara da yaparak kullanabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha önceden paylaştığım Boncuklu Oya Modelleri içerisinde yer alan, Boncuklu Kırmızı Tığ Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış olduğu Tek Sıra Kum Boncuklu Çiçekler Oya Modeli? anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.

Tek Sıra Kum Boncuklu Çiçekler Oya Modeli Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com