Ana Sayfa » Oya Örnekleri / TEK SIRA SALKIMLI OYA YAPIMI
0 Yorum 9,957 Görüntülenme 28 Şubat 2018

Tek Sıra Salkımlı Oya Yapımı

TEK SIRA SALKIMLI OYA YAPIMI

Hayırlı günler bayanlar, salkımlı bir oya modeli olan, Tek Sıra Salkımlı Oya Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok güzel salkım salkım olmuş değişik duruyor, bu tür oya modellerini seviyorsanız, bu oya modelini de beğeneceğinize eminim.

Fular Kenarı Yapımı

Tek Sıra Salkımlı Oya Yapımında, her zaman olduğu gibi öncelikle yazmamızın tığ battısını yapıyoruz, daha sonra tığ battısına ipimize sabitleyerek, örümcek modeli ve salkımlı oya modelimizi yapıyoruz, yapımı tığ işi bilenler için gayet kolay, yeni başlayanlar Oya ve Dantel Dünyasının güzel anlatımıyla zorlanmadan yapabilirler. Tek renk yazmalara çok güzel yakışacak bir oya modeli olmuş, bu oya modelimizi sadece yazma kenarlarına değil, fular kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz. Buna benzer salkımlı oya modellerini ve en güzel oya modellerini hünerli parmaklar da bulabilirsiniz, yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin, iyi ve mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Oya ve Dantel Dünyasına Tek Sıra Salkımlı Oya Yapımı Anlatımlı Videosu için teşekkür ederiz.

Salkımlı Oya Modelleri

Tek Sıra Salkımlı Oya Yapımı Video

163 Tane Tığ Oyası Modelleri
(0) Yorum Yapılmış
İlk Yorum Yapan Siz Olun.
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com