Ana Sayfa » Seccade Örnekleri / TEL KIRMA NASIL YAPILIR VİDEOLU ANLATIMLI
1 Yorum 12,317 Görüntülenme 26 Aralık 2017

Tel Kırma Nasıl Yapılır Videolu Anlatımlı

TEL KIRMA NASIL YAPILIR VİDEOLU ANLATIMLI

Merhaba hanımlar, hünerli parmaklarımızla harikalar üretmeye devam ediyoruz, sizlerle Tel Kırma Nasıl Yapılır Videolu Anlatımlı paylaşıyorum, gerçekten görünümü çok güzel oluyor, tel kırma genellikle seccade modellerine yapılıyor.

Tel Kırma Yapımı

Tel Kırmanın Nasıl Yapıldığına gelince, 2 delikli yassı bir iğne kullanıyoruz ve delikli bir kumaş üzerine işliyoruz, yapımı çok zor değil, kısa sürede nasıl yapıldığını kavrayacağınızı düşünüyorum, İğne Oyası Yapım Aşaması Ve Videoları gayet detaylı bir şekilde bizlere yapımını anlatmış. Tel kırma ile yapılan modelleri ben çok seviyorum, ışıl ışıl çok zarif oluyor, sizler de öğrenerek yeni modeller deneyebilirsiniz, hünerli parmaklarınızdan hiçbir şey kurtulamaz, kızlarımızın çeyizi için de yapabilirsiniz, kendiniz için de yapabilirsiniz veya sevdiklerinize hoş bir hediye olarak yapıp, onlara sürpriz yapabilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, iyi ve sağlıklı günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle önceden paylaştığım seccade örneklerine bakmadan geçmeyin.

İğne Oyası Yapım Aşaması Ve Videolarına Tel Kırma Nasıl Yapılır Videolu Anlatımı için teşekkür ederiz.

Büyük Çiçekli Tel Kırma Modeli


Solmuş Yapraklar Tel Kırma Modeli


Cüzdan Üzerine Tel Kırma Modeli


Tepsi İçi Tel Kırma Modeli

Tel Kırma Nasıl Yapılır Videolu Anlatımı

İlginizi Çekebilir:
SECCADE MODELLERİ ÖRNEKLERİ
(1) Yorum Yapılmış
sevda türkkolu • 01 Aralık 2018, 08:50
eline sağlık çok yardımcı oldun teşekkür ederim
Yorum Yap
Son Eklenenler
Site İçeriği
Çok Bakılanlar
Sosyal Ağlarda Biz
Hakkımızda
En güzel ve merak ettiğiniz örgü modellerini ve el işlerini sizler için seçiyoruz. Sitemiz de iğne oyası örnekleri, lif modelleri, danteller, bebek örgüleri, havlu kenarı örnekleri, patik modelleri, şal modelleri, yelek örnekleri, atkı modelleri ve örgü ve el işi hakkında aklınıza gelen, ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Yayınladığımız örgü ve el işlerini paylaşarak ve yorum yaparak bize destek olabilirsiniz.
Copyright 2017 | Hunerliparmaklar.com